Pražské Hotely Hilton Odhalily Nový český Rekord

This information originated in Cesky.

June 15, 2011

PRAHA - Pražské hotely Hilton uspořádaly 14. června párty pro klienty a obchodní partnery velkolepou párty. Akce s tématem „celebrity extravaganza,“ která proběhla v kongresovém sále hotelu Hilton Prague, se zúčastnilo téměř 500 hostů. Během párty byl oznámen nový český rekord, a to v podobě největší bábovky.

Zaměstnanci pražských hotelů Hilton vítali hosty v nápaditých převlecích za slavné celebrity. Atmosféra při velkolepém zahájení byla podtržena kombinací indoorového mappingu na kulisu a projekcí bezdrátových LED světel na bílou látku, veškerý obsah mappingové projekce byl vytvořen na míru pro tuto akci. Generální ředitel obou pražských hotelů Hilton Hotels & Resorts, Michael Specking, se před hosty zjevil na své motorce v převleku za Terminátora.

Hosté měli příležitost ochutnat nejen to nejlepší z cateringu pražských hotelů Hilton, ale i vaření „naživo“ prezentované kuchaři restaurací CzecHouse a Zinc a výběr koktejlů Cloud 9 sky bar & lounge. Jako dezert se podávala bábovka, která se stala novým českým rekordem a slavnostně ji nakrojila držitelka světového rekordu v přeplavbě kanálu La Manche, Yvetta Hlaváčová, zapsaná do Guinessovy knihy rekordů jako žena s nejdelšími nohami na světě.

Bábovku tvořil tým cukrářů hotelu Hilton Prague pražských hotelů pod vedením několikrát oceněného šéfcukráře Youriho Baltaliyskeho. Na sestavování 110 cm vysokého půltunového díla s průměrem 1,2 m strávili 18 hodin. Mezi použité ingredience patřilo neuvěřitelných 3,600 vajec, 180 kg cukru, 180 kg mouky a 180 kg másla. Bábovka bude zařazena jako nový rekord do příštího vydání České knihy rekordů v roce 2012.

Pro hosty byla uspořádána tombola s cenami v hodnotě přes 300 000 Kč včetně pobytů v hotelech Hilton, letenek a dalších hodnotných cen. Výtěžek prodeje lístků do tomboly, který dosáhl 44,100 Kč a byl zaokrouhlen pražskými hotely Hilton na 50,000 Kč, bude věnován Nadaci Terezy Maxové dětem.

Akci navštívily i známé celebrity jako Lejla Abbasová, Anna Fixová, Yvetta Hlaváčová, Josef Klír či Yemi Ad.

Poděkování patří i hlavním partnerům, kteří podpořili tuto akci: AV Media a.s.; C.I.P.A. spol. s.r.o. a Delikomat s.r.o, a dalším partnerům – České aerolinie, Diversey Česká republika, s.r.o., Pražská energetika, a. s., Pure Pleasure a Special Service International, spol. s r.o.

O společnosti AV Media:
Společnost AV MEDIA byla založena v roce 1992 a v současnosti je leaderem na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice. Portfolio služeb zahrnuje prodej a pronájem prezentační techniky, systémovou audiovizuální integraci a další služby, které poskytuje na nejvyšší technické úrovni. S produkty naší společnosti se setkáte v konferenčních a zasedacích místnostech, na dispečerských pracovištích s nepřetržitým provozem, v učebnách a školicích místnostech, u speciálních simulačních a 3D aplikací, v kinosálech, v muzejních expozicích, na veletrzích a na mnoha dalších místech. www.avmedia.cz

O společnosti CIPA:
Společnost C.I.P.A. spol. s r.o. se specializuje na dovoz a distribuci potravin pro střední a vyšší gastronomii. Na českém trhu působí již 20 let a za tu dobu si vydobyla kredit spolehlivého a vysoce profesionálního partnera v oboru. Společnost je přísně orientována na kvalitu dodávaných produktů i služeb, v České republice patří k absolutní špičce mezi dovozci čerstvých ryb a mořských plodů. Mezi další produkty, které společnost C.I.P.A. spol. s r.o. dodává, patří speciality pro italskou gastronomii, vysoce kvalitní steaková masa, francouzské sýry a v poslední době také velmi oblíbené produkty pro přípravu sushi. www.cipa-gastro.cz

O společnosti Delikomat:
Delikomat s.r.o. působí na trhu nápojových a prodejních automatů a byla založena jako česká společnost v roce 1992. Za dobu svého působeni na trhu firma Delikomat s.r.o. uvedla do provozu cca 14 000 ks automatů na území celé ČR a zajišťuje jejich servis. Díky tomu patři k nejsilnějším společnostem svého druhu na trhu a v současné době zaměstnává téměř 300 spolupracovníků. Těžištěm podnikání je vlastní umísťování, prodej a pronájem nápojových automatů na teplé a studené nápoje a rovněž potravinářských prodejních automatů na bagety, cukrovinky, balené nápoje apod. a veškeré služby související s touto činností. Delikomat s.r.o. je výhradním dovozcem a poskytovatelem autorizovaného servisu nápojových a prodejních automatů firmy Rhea Vendors. Společnost Delikomat s.r.o. disponuje širokou sítí poboček a servisních míst v celé ČR a dále 258 servisních vozidel. www.delikomat.cz

O Nadaci Terezy Maxové:
Posláním nadace je umožnit každému dítěti zdravý a bezpečný život v rodinném prostředí. Jednoznačným cílem nadace je proto snížení počtu dětí v ústavech v České republice, a to prostřednictvím finanční podpory všech aktivit, které přispívají k efektivnímu plnění všech nadačních cílů a které jsou v souladu se stanovami. www.terezamaxovadetem.cz

Hilton Prague
S 791 pokoji je hotel Hilton Prague největším moderním hotelem v České republice. Nabízí 3 restaurace včetně vyhlášené CzecHouse Grill & Rotisserie a non-stop otevřeného Café Bistro, 2 bary včetně střešního Cloud 9 sky bar & lounge s nádherným výhledem na město, dále také Health Club & Spa s krytým bazénem a squash kurtem. Hoteloví hosté mohou využít klubovou místnost Executive Lounge (v závislosti na typu pokoje) a moderní konferenční prostory s kongresovým sálem pro 1.500 hostů, společenským sálem Hilton Grand Ballroom pro 650 hostů a 33 multifunkčními zasedacími a banketními salonky. Hotel leží na pravém břehu řeky Vltavy, centrum města je vzdáleno jen několik minut chůze. Mezinárodní letiště Ruzyně se nachází 20 km od hotelu.

Ocenění:
Nejlepší hotel v České republice již čtyři roky za sebou, TTG Travel Awards 2011
Nejlepší hotel pro firemní klientelu ve východní Evropě, Business Traveller Magazine 2010
Nejlepší hotel pro firemní klientelu v České republice, Business Destinations Travel Awards 2010

Více informací na hiltonprague.com.

Hilton Prague Old Town
Hotel Hilton Prague Old Town byl otevřen 1. listopadu 2007 a stal se tak druhým hotelem řetězce Hilton v Praze. Původní budova prošla kompletní rekonstrukcí pod dohledem talentovaných interiérových designérů s cílem vytvořit pro návštěvníky autentický, přesto moderní zážitek z pobytu v Praze. Hilton Prague Old Town s 303 pokoji se nachází v centru města v blízkosti mnoha klíčových pamětihodností, pouze 18 km od mezinárodního letiště Ruzyně. Restaurace Zinc v lobby hotelu nabízí moderní evropskou kuchyni s dotekem Asie, hostům je k dispozici i Zinc lounge & bar. Hotel nabízí 1,000 m² konferenčních prostor pro skupinky od 10 do 800 delegátů ve 12 konferenčních salóncích a společenském sále Dvořák. Hosté mohou využít přístup do klubové místnosti Executive Lounge (v závislosti na typu pokoje), fitness centra a bazénu.

Více informací na hiltonpragueoldtown.com.

About Hilton Hotels & Resorts

For nearly a century, Hilton Hotels & Resorts has been proudly welcoming the world's travelers. With 575 hotels across six continents, Hilton Hotels & Resorts provides the foundation for memorable travel experiences and values to every guest who walks through its doors. As the flagship brand of Hilton, Hilton Hotels & Resorts continues to set the standard for hospitality, providing new product innovations and services to meet guests' evolving needs. Hilton Hotels & Resorts is a part of the award-winning Hilton Honors program. Hilton Honors members who book directly through preferred Hilton channels have access to instant benefits, including a flexible payment slider that allows members to choose nearly any combination of Points and money to book a stay, an exclusive member discount that can’t be found anywhere else, free standard Wi-Fi, and digital amenities like digital check-in with room selection and Digital Key (select locations), available exclusively through the industry-leading Hilton Honors mobile app. Begin your journey at www.hilton.com and learn more about the brand by visiting news.hilton.com or following us on Facebook, Twitter and Instagram.

About Hilton

Hilton (NYSE: HLT) is a leading global hospitality company, with a portfolio of 14 world-class brands comprising more than 5,300 properties with more than 863,000 rooms, in 106 countries and territories. Hilton is dedicated to fulfilling its mission to be the world’s most hospitable company by delivering exceptional experiences – every hotel, every guest, every time. The company's portfolio includes Hilton Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Canopy by Hilton, Curio Collection by Hilton, DoubleTree by Hilton, Tapestry Collection by Hilton, Embassy Suites by Hilton, Hilton Garden Inn, Hampton by Hilton, Tru by Hilton, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton and Hilton Grand Vacations. The company also manages an award-winning customer loyalty program, Hilton Honors. Hilton Honors members who book directly through preferred Hilton channels have access to instant benefits, including a flexible payment slider that allows members to choose exactly how many Points to combine with money, an exclusive member discount that can’t be found anywhere else, and free standard Wi-Fi. Visit newsroom.hilton.com for more information and connect with Hilton on Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, and YouTube.